Работен стол ZD 2116

Работен стол ZD 2116

260.00 лв

(В наличност)

Previous

Работен стол ZD 2001B

Previous

Работна табуретка KP 1001

Работен стол ZD 2116

Код на продукта: ZD 2116
Наличност: В наличност
Препоръчителна цена: 260.00 лв.
260.00 лв

Работен стол ZD 2116

   С ринг за крака за по-голямо удобство.

Закалени колелца и облегалка.

   Размери: 49 – 63, d 35 см

Доставката е за сметка на купувача.