EcoSpa Кристално олио №2 250ml

EcoSpa Кристално олио №2 250ml

37.00 лв

(В наличност)

Previous

EcoSpa Крем-маска Липов цвят 250ml

Previous

EcoSpa Кристално олио №3 250ml

EcoSpa Кристално олио №2 250ml

Производител: EcoSpa
Код на продукта: 190359
Наличност: В наличност
Препоръчителна цена: 37.00 лв.
37.00 лв

Кристално олио №2

Енергизиращо и хармонизиращо масажно олио, което съдържа натурални масла от Авокадо и Гроздови семки с добавени кристали и есенциални масла – Роза Дамасцена и Босилек.
Приложение: Нанесете 2-3 капки след душ, за омекотяване на кожата.

Бутилка 250 млТагове: EcoSpa